Newsy


WPEC jubileuszowo.
Aktualności - Newsy
Wtorek, 23.12.2014

W środę, 17 grudnia 2014, odbyło się uroczyste spotkanie Jubilatów WPEC w Legnicy S.A. połączone ze świątecznym spotkaniem kadry kierowniczej .  Na jubileuszową uroczystość zaproszonych zostało ponad 56 Jubilatów naszego Przedsiębiorstwa świętujących od 20 do 40 lat pracy zawodowej a także 5 tegorocznych emerytów.

Wszystkim Jubilatom Zarząd firmy wręczył  listy gratulacyjne i  drobne upominki. Prezes Zarządu Adam Witek, podkreślił wagę doświadczenia naszych pracowników -To bardzo ważny moment, bo świadczy o tym, że w firmie pracują  ludzie z ogromną wiedzą, którzy są w spółce od wielu lat, nierzadko od samego początku. To gwarantuje stabilność i sukces tej firmie.

Nie zabrakło wzruszeń, bo w trakcie uroczystości został wyemitowany materiał filmowy z udziałem kilku jubilatów, którzy snuli wspomnienia związane z pracą w firmie. Spotkanie zwieńczył koncert muzyczny zespołu Diamonds Strings z Legnicy.

WW IA-55 WW IA-48 WW IA-39

 
Prestiżowy tytuł Fair Play dla WPEC.
Aktualności - Newsy
Wtorek, 23.12.2014

WPEC w Legnicy S.A. oraz Energetyka sp. z o.o. z Lubina,należące do Grupy Kapitałowej Energetyka  sp. z o.o., otrzymały certyfikaty  i prestiżowe tytuły PRZEDSIĘBIORSTWA FAIR PLAY 2014., potwierdzając tym samym rzetelność swoich działań i uczciwość wobec Klientów.

 

Krajowa Izba Gospodarcza doceniła obie spółki  za rzetelne postępowanie w relacjach z klientami, kontrahentami i pracownikami oraz społecznością lokalną, samorządem i władzą państwową.

Prestiżowe nagrody zostały przyznane 12 grudnia w Warszawie, podczas uroczystej Gali XVII edycji Programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2014.

 

- Przyznanie spółkom Grupy Energetyka tytułu PRZEDSIEBIORSTWO FAIR PLAY jest potwierdzeniem wartości i zasad etycznych, jakie przyświecają nam w swojej działalności – podkreśla Anna Michalska, kierownik Działu Marketingu Energetyka Sp. z o.o., która odebrała tegoroczne wyróżnienie dla obu firm i dodaje: Grupa Energetyka kieruje się w biznesowej działalności najwyższymi standardami, dbając o dobre wyniki finansowe, terminowe regulowanie zobowiązań, promocję etycznych postaw w biznesie  oraz  wsparcie lokalnych inicjatyw sportowych, społecznych i kulturalnych. Najwyższymi priorytetami pozostają dbałość o Klientów, bezpieczeństwo pracowników oraz troska o ochronę środowiska. Grupa Energetyka została doceniona także za konsekwentnie prowadzoną politykę inwestycyjną i modernizacyjną, która wpływa na poprawę infrastruktury sieci ciepłowniczych, a w konsekwencji satysfakcję Klientów.

 

Więcej…
 
Wesołych Świąt !!!
Aktualności - Newsy
Wtorek, 23.12.2014

Wesolych swiat

 
WPEC na podium w finale Ogólnopolskiej Spartakiady Ciepłowników!
Aktualności - Newsy
Wtorek, 23.09.2014

Reprezentacja WPEC w Legnicy S.A. zajęła drugie miejsce  w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Ciepłowników w miejscowości Funka k. Chojnic. W pokonanym polu pozostawili aż 18 zespołów z całej Polski.

Spartakiada odbyła się w dniach 4-6 września 2014 roku i została zorganizowana  przez  Krajowy  Związek Zawodowy  Ciepłowników. Reprezentanci Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. zajęli drugie miejsce, choć o zwycięstwo rywalizowało aż 20 ekip. Wśród konkurencji, które zdecydowały o przewadze, były m.in.krykiet, kręgle, rzut do kosza, ringo, unihokej.

 

Naszą firmę reprezentowało sześć osób: Iwona Charatynowicz, Agnieszka Kruszyńska, Piotr Żołyniak, Wiesław Nykiel, Andrzej Pietruszko, Andrzej Papaj i Krzysztof Grabowski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godną walkę i ducha rywalizacji!

 

spartakiada

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 16