Newsy


Informacja w związku z barwieniem wody w systememie ciepłowniczym miasta Głogowa.
Aktualności - Newsy
Piątek, 16.02.2018

 

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. informuje, że w ramach okresowego przeglądu infrastruktury, w dniu 19.02.2018 roku przystąpi do zabarwienia wody w sieci ciepłowniczej miasta Głogowa barwnikiem nadającym wodzie kolor żółtozielony. Celem jest doskonalenie jakości dostaw ciepła i ciepłej wody dla mieszkańców. Działanie jest przeprowadzone, by wykryć ewentualne nieszczelności wymienników ciepłej wody oraz nieszczelności systemu ciepłowniczego. Zastosowana dawka barwnika jest bezpieczna, nie niszczy instalacji i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, a całe przedsięwzięcie przeprowadzone jest za wiedzą Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Głogowie.
Osoby, które zauważą w zaworach czerpalnych wodę zabarwioną na kolor żółtozielony powinny używać jej jedynie do celów gospodarczych, oraz powiadomić administratora budynku lub Pogotowie Ciepłownicze nr tel. 993 czynne całą dobę.

 
Zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A.
Aktualności - Newsy
Czwartek, 01.06.2017

W dniu 27 maja 2017 roku nad jeziorem "Tatarak" odbyły się piąte zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. W zawodach wzięły udział drużyny o łącznym składzie 23 osoby oraz 6 dzieci, więc frekwencja dopisała. Pogoda nagrodziła uczestnikom poranne wstawanie - było przepięknie.


I miejsce i Puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. z wynikiem 3570 pkt. zdobyli Paweł Głowiak i Jędrzej Kołodziej. Panowie ci tryumfowali również w nowej konkurencji, w której puchar ufundował ZZPPM przy WPEC w Legnicy S.A.  na najszybciej złapaną rybę zawodów - z rekordowym czasem poniżej 5 sekund od rozpoczęcia zawodów.

 

Puchar Przewodniczącego ZZIiT przy WPEC w Legnicy S.A. za największą rybę zawodów zdobyła drużyna Andrzeja Gromolaka. Łącznie startującym udało się złapać prawie 12 kg ryb co plasuje ich w światowej czołówce.
Na koniec uczestnicy raczyli się grillowanymi kiełbaskami i rozstając się we wspaniałym nastroju solennie obiecali spotkać się za rok na kolejnej imprezie. Uczestników pożegnało również miejscowe małżeństwo łabędzi zapraszając

za rok.

 

Zdjęcie z zawodów

 

1

 

 

 

 zdjecie z zawodów

 

 

 

 
Deblowy sukces tenisistów
Aktualności - Newsy
Środa, 24.05.2017


W sobotę 20 maja 2017 roku odbył się w Lubinie VIII Deblowy Turniej Tenisowy ZPPM Employers Cup 2017 o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź. Pośród 17 par męskich do walki stanęła również reprezentacja „Energetyka" sp. z o.o. WPEC w Legnicy S.A.
Po wielu godzinach sportowych zmagań duet Piotr Ptak i Tomasz Barełkowski wywalczył III miejsce w ogólnej klasyfikacji Turnieju, potwierdzając swoją wysoką formę i zdobywając tym samym pamiątkowy puchar.
Naszym reprezentantom gratulujemy sukcesu sportowego!

 

 

 

 

 

 
Zmiana taryfy dla ciepła
Aktualności - Newsy
Czwartek, 18.05.2017

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy Spółka Akcyjna uprzejmie informuje Odbiorców ciepła o zmianie Taryfy dla ciepła - zatwierdzonej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki decyzją nr OWR.4210.42017.157.XV-B.MK z dnia 4 maja 2017r.

Zmiana XV Taryfy dla ciepła WPEC w Legnicy S.A. z dnia 4 maja 2017r. wchodzi w życie z dniem  19 maja br. i dotyczy odbiorców ciepła w Legnicy.

Szczegóły zmian umieszczone są w zakładce Obsługa klienta/Taryfy i cenniki

 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 16