Zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A.
Aktualności - Newsy
Czwartek, 01.06.2017

W dniu 27 maja 2017 roku nad jeziorem "Tatarak" odbyły się piąte zawody wędkarskie o puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. W zawodach wzięły udział drużyny o łącznym składzie 23 osoby oraz 6 dzieci, więc frekwencja dopisała. Pogoda nagrodziła uczestnikom poranne wstawanie - było przepięknie.


I miejsce i Puchar Prezesa WPEC w Legnicy S.A. z wynikiem 3570 pkt. zdobyli Paweł Głowiak i Jędrzej Kołodziej. Panowie ci tryumfowali również w nowej konkurencji, w której puchar ufundował ZZPPM przy WPEC w Legnicy S.A.  na najszybciej złapaną rybę zawodów - z rekordowym czasem poniżej 5 sekund od rozpoczęcia zawodów.

 

Puchar Przewodniczącego ZZIiT przy WPEC w Legnicy S.A. za największą rybę zawodów zdobyła drużyna Andrzeja Gromolaka. Łącznie startującym udało się złapać prawie 12 kg ryb co plasuje ich w światowej czołówce.
Na koniec uczestnicy raczyli się grillowanymi kiełbaskami i rozstając się we wspaniałym nastroju solennie obiecali spotkać się za rok na kolejnej imprezie. Uczestników pożegnało również miejscowe małżeństwo łabędzi zapraszając

za rok.

 

Zdjęcie z zawodów

 

1

 

 

 

 zdjecie z zawodów