Nagrody i wyróżnienia
Firma - Firma
Piątek, 23.11.2012

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A. posiada szereg nagród i wyróżnień, a wśród nich:

 

 2013 r. - Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

certyfikat2

 

 Trzeci raz z rzędu otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie. 

 

 

 

 

 


 

2012 r. - Ciepło Systemowe

cieplo systemowe
Zakwalifikowanie się i przystąpienie do projektu Ciepło Systemowe realizowanego przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie.


 

2012 r. - Godło "Teraz Polska"
logo Teraz PolskaCiepło Systemowe jako produkt który, również jest wytwarzany przez WPEC w Legnicy S.A., uhonorowane zostało Godłem "Teraz Polska". 

2012 r. - "Ten, który zmienia polski Przemysł"
ten który zmieniaUhonorowanie Programu Promocji Ciepła Systemowego, którego WPEC w Legnicy S.A.  jest realizatorem, nagrodą „Ten, który zmienia polski przemysł” przyznaną przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości.

 

 2012 r. - Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy

DCGJest certyfikatem jakości oraz wiarygodności gospodarczej. Przyznawany jest przez Województwo Dolnośląskie. Otrzymaliśmy go również w 2011 roku.

 

 2012 r. - Gazele Biznesu,

Gazela2ponownie otrzymaliśmy honorowy tytuł Gazele Biznesu dla prężnie rozwijających się firm na polskim rynku. Tytuł ten otrzymaliśmy również w 2011 roku.

 
 

2012 r. - Przedsiębiorstwo Fair Play,
Fair Play1ponownie otrzymaliśmy tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przyznawany za promowanie zasad etyki w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Tytuł ten otrzymaliśmy również w 2011 roku. 


 

2011 r. - Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy,
jest certyfikatej jakości oraz wiarygodności gospodarczej. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Województwo Dolnośląskie.


 

 

 

2011 r. - Gazele Biznesu, 
GazelaPrzyjęcie Wpec w Legnicy S.A. do elitarnego Klubu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

  2010 r. - Certyfikat Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom po 45 roku życia, 

 

Po 45honorowe wyróżnienie zostało przyznane za łamanie stereotypów dotyczących zatrudnienia mężczyzn i kobiet po 45 roku życia.