Ciepłownicy z WPEC w Legnicy ponownie w sportowej czołówce
Aktualności - Newsy
Wtorek, 22.09.2015

Podczas wrześniowej XXI Ogólnopolskiej Spartakiady Ciepłowników, WPEC-owska drużyna zajęła II miejsce i stanęła na podium.

Sparkatianda WPEC

 

 

W dniach 10-12 września 2015 w miejscowości Funka k. Chojnic odbyła się kolejna XXI Ogólnopolska Spartakiada Ciepłowników, zorganizowana przez Krajowy Związek Zawodowy Ciepłowników z Centralą w Bydgoszczy.

W zawodach uczestniczyło dwadzieścia jeden ekip związkowyc, reprezentujących firmy ciepłownicze z całej Polski. WPEC w Legnicy S.A. reprezentowali: Piotr Żołyniak, Stanisław Wojtyła, Andrzej Papaj, Krzysztof Grabowski, Iwona Charytanowicz, Agnieszka Kruszyńska i Beata Januszewska.

 

Tradycyjnie rozegrano dziewięć konkurencji spartakiadowych w tym rzuty, slalomy, pchnięcia kulą, konkurencje zręcznościowe, sprawnościowe i trafianie do celu. Ciepłownicy z ZZPPM WPEC w Legnicy S.A. tak jak to było w zeszłym roku, zajęli zespołowo drugie miejsce i zdobyli srebrne medale, czym potwierdzili swą przynależność do czołówki.

W klasyfikacji szefów zwyciężył, zdobywając złoty medal reprezentując WPEC w Legnicy S.A - Piotr Żołyniak.


Zwyciężyła ekipa ze Stargardu Szczecińskiego, trzecie miejsce zajęli ciepłownicy z Konina. Zawody rozgrywane były przy pięknej pogodzie i w otoczeniu uroczej przyrody Borów Tucholskich. Zdobywców trzech pierwszych miejsc obdzielono pucharami, medalami oraz nagrodami indywidualnymi.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>