Zwycięstwo na kortach tenisowych
Aktualności - Newsy
Wtorek, 12.05.2015

Nasza drużyna zwyciężyła w Deblowym Turnieju Tenisowym o Puchar KGHM Polska Miedź  i Związku Pracodawców Polska  Miedź.

 

Piotr Ptak - tenis

 

Dnia 9 maja br. na kortach tenisowych w Polkowicach przy ul. 3 Maja odbyły się eliminacje Deblowego Turnieju Tenisowego o Puchar KGHM Polska Miedź  i Związku Pracodawców Polska  Miedź.

 

W turnieju brało udział 8 par deblowych reprezentujących sektor miedziowy  i Związek Pracodawców.Na tym etapie rozgrywek drużyny walczą o kwalifikacje w turniejach regionalnych  w Polkowicach, Głogowie, Legnicy i Lubinie. Do finału, którey odbędzie się na kortach tenisowych w Legnicy przy ul. Bielańskiej 13.06.2015 r., awansują po dwie najlepsze pary z eliminacji.

Turniej w Polkowicach był mocno obsadzony – udział wzięły pary deblowe, które zajęły II, III i IV miejsce w  finale ubiegłorocznych rozgrywek.  Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy po 4 drużyny. Z grup do gier półfinałowych i finałowych awansowały  po dwie najlepsze pary, które rozegrały mecze miedzy sobą.

 

Turniej wygrała para WPEC w Legnicy S.A. w składzie Piotr Ptak i Tomasz Barełkowski, która w finale pokonała parę reprezentującą Hutę Miedzi Głogów 5-7,  6-2 i w super tiebreaku (10-5). Obie pary spotkały się wcześniej w grupie, gdzie też wygrała drużyna WPEC. Ten pojedynek był ozdobą turnieju i stał na dobrym poziomie. Turniej przebiegł w miłej atmosferze. Zawodnicy spędzili na korcie 7 godzin.  O ostatecznym sukcesie decydowało przygotowanie kondycyjne. Sędzią  turnieju w imieniu Organizatora był Pan Łukasz Biedrzycki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>