Nasi na podium Mistrzostw Polski Energetyków w Pool - Bilardzie
Aktualności - Newsy
Środa, 22.04.2015

Mamy brąz! Wspólna reprezentacja, składająca się z przedstawicieli ”Energetyki” i WPEC w Legnicy S.A., zajęła 3 miejsce w XXII Mistrzostwach Polski Energetyków w Pool – Bilardzie, które odbsię dniach 9 -12 kwietnia 2015 roku we Wrocławiu.

bilard21

 

Na Mistrzostwa zjechali najlepsi bilardziści od kilku lat stanowiący czołówkę krajową. Grupę Energetyka reprezentowało dwóch zawodników: Marian Jambor (Energetyka) oraz Janusz Stryjak (WPEC). W Mistrzostwach startowało poza tym 6 drużyn: TAURON Katowice, TAURON Zabrze, KOGENERACJA Wrocław, TST Wrocław, ENERGA Gdańsk I, ENERGA Gdańsk II.

Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w światku energetycznym i z roku na rok - pomimo wielu przemian i podziałów w formach - grupa bilardzistów stara się być razem tworząc doborowy kolektyw, dając dobry przykład dla pozostałych amatorów - energetyków w kraju.

bilard13

 

Zawody składały się z fazy grupowej oraz pucharowej i rozgrywane były jako drużynowe.

Drużyna Energetyka-WPEC fazę grupową zakończyła na trzecim miejscu i awansowała do półfinału, w którym zmierzyła się z drużyną ENERGII Gdańsk, ponosząc porażkę. W meczu o III miejsce stanęła do rywalizacji z drużyną ENERGII Gdańsk II, odnosząc zwycięstwo i zdobywając brązowy medal.

 

Medalistom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godną walkę i ducha rywalizacji, a w przyszłości życzymy kolejnych sukcesów na energetycznej niwie bilardowej!.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>