Kampania edukacyjna
Aktualności - Newsy
Piątek, 29.01.2016

W Legnicy trwa kampania edukacyjna w ramach Programu KAWKA.

„Razem zadbajmy o czyste powietrze” - Urząd Miasta w Legnicy zachęca mieszkańców do skorzystania z Programu KAWKA realizowanego w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji.

28 stycznia w SP Nr 1 przy ul. Kamiennej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Legnicy, którzy zainteresowani są otrzymaniem dofinansowania na likwidację pieców węglowych. Pracownicy firmy ATMOTERM z Opola, którzy na zlecenie UM opracowują Program ONE opowiadali czym jest niska emisja i co zrobić aby otrzymać odpowiednie dotacje z programu KAWKA. Wielokrotnie podkreślali, że walka z niską emisją nie należy do najłatwiejszych. Ważna jest świadomość, że tego typu zanieczyszczenia zagrażają zdrowiu ludzi.

Z kolei nasza Spółka podczas spotkania zaprezentowała ofertę przyłączenia budynków do Ciepła Systemowego – jako alternatywę dla likwidowanych indywidualnych źródeł węglowych. O walorach Ciepła Systemowego przekonali się nasi nowi odbiorcy, którzy już dokonali wyboru.

Wszyscy chętni zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania mieszkań z paliwa stałego na Ciepło Systemowe mogą skorzystać z bezpłatnej - fachowej pomocy doradców naszej Spółki.

Zapraszamy!

 DSC 0269dd

 DSC 0242 dd

DSC 0258dd

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 Następna > Ostatnie >>